F.A.Q

Najczęściej zadawane pytania

1. Jak pracujesz jaki jest styl Twojej fotografii?
Staram się być niewidoczny, nie zakłócać Waszego naturalnego rytmu i emocji, które towarzyszą Wam w tym wyjątkowym dniu. Taki jest cel reportażu ślubnego, aby nie ustawiać i nie wymuszać kadrów.
2. Skąd jesteś, jak wygląda sprawa z dojazdem, gdzie dojeżdżasz i jaki jest koszt dojazdu?

Jestem z Legnicy. Do każdego zlecenia dojazd w obrębie 100 km jest w cenie. Pracuję gdziekolwiek sobie tego zapragnieciecie. Stawka za dojazd jest określona w umowie.

Jestem z Legnicy. Do każdego zlecenia dojazd w obrębie 100 km jest w cenie. Pracuję gdziekolwiek sobie tego zapragniecie. Stawka za dojazd jest określona w umowie.
3. Jak wygląda sprawa publikacji zdjęć na stronie i portalach społecznościowych?
W umowie mam zapis o możliwości publikacji Waszego wizerunku w celach marketingowych, ze specjalną zniżką za taką możliwość. Kiedy to Wy chcecie pochwalić się fotografiami proszę zawsze o podpisanie mnie jako autora. Tak kształtuje się moja pozycja na rynku.
4. Zdjęcia grupowe – czy reportaż takie przewiduje?
Rodzice oraz krewni byli by zawiedzeni, gdyby oferta ich nie przewidywała. Na pewno znajdziemy na nie czas.
5. Po jakim czasie otrzymamy zdjęcia i w jakiej rozdzielczości?
Czas przewidziany na wykonanie zlecenia to od 30 dni do maksymalnie 120 dni roboczych.  Zdjęcia otrzymacie w oryginalnym rozmiarze, przewidzianym dla aparatu pełnoklatkowego, w formacie .jpg. Wszystkie zdjęcia zostaną poddane autorskiej obróbce graficznej.
6. Czy przekazujesz zdjęcia surowe z aparatu w formacie RAW?
Nigdy nie odważył bym się sygnować swoim nazwiskiem niedokończonego efektu mojej pracy. Dodatkowo zdjęcia w tym formacie nie są obsługiwane przez większość domowych komputerów – są dla Was zbędne.
7. Czy możemy wybrać zdjęcia z puli wszystkich zdjęć?
Wszystkie zdjęcia przekazuję Wam po swojej selekcji, wybieram najlepsze fotografie, tak aby sprostać Waszym oczekiwaniom.

8. Czy po podpisaniu umowy można zmienić datę ślubu?

Mam nadzieję, że umowę ze mną podpiszecie, gdy już data i miejsce ślubu będą ustalone. Jeżeli zmieniona data ślubu nie będzie zarezerwowana przez inną parę, to jest to możliwe

Macie więcej pytań?