Poznajmy się bliżej…

Cześć, nazywam się Michał, lubię zatrzymywać w kadrach wspomnienia i dawać przez to radość. Tworzę niekonwencjonalną fotografie ślubną, narzeczeńską oraz miłosną. Czytając akapity o mnie, chcę byście poznali mnie bliżej jako człowieka i artystę. Pokonując barierę ludzi obcych wierzę, że nasza współpraca ukaże więź i emocje, które są między Wami.

Jak każdy czasem potrzebuje przestrzeni, by złapać dystans do tego co mnie otacza. Lubię wtedy słuchać muzyki, nie ograniczając się do jednego gatunku. Kocham i doceniam moje życie. Na co dzień mieszkam w jednym z najstarszych miast w regionie – Legnicy. Uwielbiam rodzinne wędrówki po okolicznych górach.  Prywatnie jestem mężem Magdy i tatą Mikołaja. W 2019 roku ukończyłem szkołę artystyczną i jestem dyplomowanym fotografem.

Wierzę, że nic nie dzieje się bez przyczyny. W swoich reportażach opowiadam historię, których kadry są moim wyobrażeniem o Was. Gdy poznacie mnie bliżej może okazać się, że mamy wspólne tematy, będziemy śmiać się na głos, popijając wspólnie kawę.

Moje fotografie charakteryzuje naturalność. Cenię piękne krajobrazy, ciekawe światło i spokojne chwile. Pracując na uboczu z reporterskiej perspektywy dokumentuje jak wygląda Wasz najważniejszy dzień moimi oczami. W historiach które tworzę nie doszukacie się tradycyjnego podejścia. Szukam prawdziwych łez wzruszenia, niewymuszonych gestów. Dbam o detale. Nie zajmuję się reżyserowaniem. Dużą uwagę przywiązuję do nieuchwytnych momentów i interakcji między Wami i Waszymi najbliższymi. Uwielbiam żądne przygód pary. Chcę abyście śmiali się, płakali, bawili się i co najważniejsze byli sobą.

Kocham wyzwania, dlatego opowiadam historię par w kreatywny i odważny sposób. Jestem z Wami dla Was. Wszystko po to, byście ze wzruszeniem przywoływali moment swojej historii przez lata Waszej miłości. Jestem wdzięczny każdej osobie, która wybrała mnie na narratora swojej historii.

Z mojej perspektywy

Moje fotografie skupiają się na łapaniu intymnych i subtelnych gestów. Historie które opowiadam są kompilacją romantycznych i dokumentalnych obrazów. Reportaże, które tworze dla moich klientów są autentyczną opowieścią przywołującą chronologiczny porządek wydarzeń. Nie jest to zbiór przypadkowych fotografii, a filmowe opowieści ukazujące szczerość emocji bohaterów. Obserwuje, zwracam uwagę na najdrobniejsze detale, pokazuję radość i łzy wzruszenia a także ruch, aby ożywić historie.

Jeśli czujecie, że moje fotografie odzwierciedlają Wasze poczucie estetyki i chcecie poznać kogoś, kto ceni piękno w takim samym stopniu jak Wy, odezwijcie się do mnie i opowiedzcie o sobie jak najwięcej.

Stworzymy razem piękną historię?