Każdy kolejny ślub, który mam przyjemność fotografować w Agro-pustelniku, to prawdziwie magiczne przeżycie. Urokliwa, naturalna sceneria tego miejsca idealnie wtapia się w romantyczną atmosferę ceremonii. Martyna i Jacek zorganizowali swoją uroczystość w plenerze, otoczeni najbliższą rodziną i przyjaciółmi, przy akompaniamencie delikatnych dźwięków gitary. Idealnie dobrane detale – polne kwiaty oraz muzyka na żywo – podkreślały naturalność i elegancję całego przyjęcia, tworząc niesamowitą oprawę tego wyjątkowego dnia.

Subtelne melodie gitary podkreślały intymność i wyjątkowość chwili, tworząc niezapomniane tło dla wzruszających słów i emocji przeżywanych przez Martynę i Jacka. Każdy moment ceremonii, od przysięgi, przez wymianę obrączek, po pierwszy pocałunek, był pełen szczerości i głębokich uczuć.

Ślub w plenerze w Agro-pustelniku to nie tylko wspaniałe wspomnienia dla Martyny i Jacka, ale również inspiracja dla wszystkich, którzy marzą o ceremonii w sercu natury, w atmosferze pełnej miłości i bliskości z najbliższymi.

Miejsce: agropustelnik_26
Catering: restodrama
Muzyka: facetodmuzyki_dj
Kwiaty i Dekoracje: poszlawlas
Suknia: novia_studio_wroc

Share this story
Back to portfolio